E enjte, 13 Qershor, 2024

Nesër në Skënderaj i jipet lamtumira mërgimtarit që vdiq në Suedi

Nesër, të premten prej orës 14:00 i jipet lamtumira e fundit mërgimtarit Milazim Bejta që vdiq në Suedi.

Milazimi kishte ndërruar jetë para pak ditësh në Suedi, përderisa familjarët njoftuan sot për varrimin e tij.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet në fshatin Klinë e Mesme.

Njoftimi i plotë mortor:

Njoftim

Me dhimbje dhe pikëllim ju njoftojmë se Milazim (Zenel ) Bejta, i cili disa ditë më parë vdiq në Suedi, do të varroset të premten, më 24. 2. 2023, prej orës 14 në fshatin Klinë e Mesme.

Me pikëllim:
Familja Bejta

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer