Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Një 15 vjeçar është rrëzuar nga një objekt i lartë dhe vdes

- Advertisement -

Policia konfirmon raportimin e “Jepi zë”: Një 15 vjeçar vdiq në Mitrovicë

“Jepi zë” raportoi pak më herët për një rast të rëndë në Mitrovicë, ku një 15 vjeçar është rrëzuar nga një objekt i lartë, e si pasojë ka ndërruar jetë.

Policia e ka konfirmuar këtë raportim, duke theksuar se vdekja e të riut është nën hetime, përcjell Jepi zë.

- Advertisement -

Raporti i plotë i Policisë:

Hetim i vdekjes
Sot, rreth orës 13:00, është raportuar se në rrugën ” Luan Haradinaj”, në Mitrovicë, nga një ndërtesë ka rënë viktima rreth 15 vjeçar, ku si pasojë e lëndimeve viktima B.S., ka humbur jetën
Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kan nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit.
Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -