Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Një grua sulmohet nga qentë endacakë, publikohen pamjet

- Advertisement -

Një grua është sulmuar nga qentë endacakë në rrugën “Bedri Shala në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë. Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Pamjet nga ky moment janë publikuar nga “Vrojtuesit e Lagjes”, në Facebook.

Aty shihet edhe një burrë që afrohet për t’i trembur qentë.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -