E enjte, 30 Maj, 2024

Një mashkull në Fushë Kosov sulmohet nga ish-gruaja e tij

Një mashkull kosovar ka njoftuar se është sulmuar nga ish-gruaja e tij. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, njofton FrontOnline ish-bashkëshortja e ka kanosur dhe sulmuar fizikisht ish-bashkëshortin e saj.

Me vendim të prokurorit personi është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i Policisë:

Fushë Kosovë 19.04.2024-04:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje lidhur me kujdesin ndaj fëmijës, ish gruan e tij e dyshuara femër kosovare e ka kanosur dhe sulmuar fizikisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer