Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Një person është gjetur pa shenja jete

- Advertisement -

Një person është gjetur pa shenja jete të shtunën në stacionin e trenit në veri të Mitrovicës.

Identiteti i viktimës nuk dihet, pasi nuk posedonte me vete asnjë dokument identifikues.

”Në Stacionin e trenit, është gjetur pa shenja jete një person. Në vendin e ngjarjes kane dalur njësitet përkatëse, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Identiteti i viktimës ende nuk dihet, pasi nuk posedonte asnjë dokument identifikues me vete”, thuhet në njoftimin e policisë.

- Advertisement -

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -