Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

“Ofendime e të shara” – Rrahje brutale mes disa të rinjëve në rrugë [VIDEO]

- Advertisement -

Filluan me ofendime e sharje ndaj njëri tjetrit, por vazhdoi me rrahje brutale, konflikti mes disa të rinjëve në Lagjen Ulpiana.

Sipas pamjeve, në përleshje janë përfshirë së paku gjashtë persona dhe nuk dihen arsyet e mosmarrëveshjes së tyre.

Teksa pamjet janë publikuar nga ‘Vrojtuesit e lagjes’ duke u bërë tag edhe Policia e Kosovës, por deri më tani nuk dihet nëse është marrë ndonjë masë ndaj tyre.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -