Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Pamje nga aksidenti ku mbeti e vdekur një grua në hyrje të autostradës

- Advertisement -

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën Ibrahim Rugova, ku humbi jetën një grua dhe mbetën të lënduar katër persona të tjerë.

Aksidenti raportohet se ka ndodhur në ora 21 e 45 minuta në fshatin Mazgit, ndërkohë që janë publikuar edhe pamjet nga vendi i ngjarjes.

332308385 933007914547901 5047566994734737396 n 696x522 1

“Me datën 04.03.2023 rreth orës 21:45 ne Autostraden Ibrahim Rugova ne hyrje-dalje Mazgit-Fushë Kosove eshte shkaktuar nje aksident trafiku me fatalitet, ku raportohet se nje person (femer) ka humbur jeten, dhe 4 persona te tjere kane marr lendime trupore”.

- Advertisement -

“Të involvuara ne kete aksident jane dy automjete. Ne vend ngjarje ka dal njesia e hetimeve, drejtori i divizionit rrugor te PKs dhe eshte njoftuar prokurori kujdestar i cili ka dal poashtu ne vend ngjarje dhe hetimet për te identifikuar shkaqet e ketij aksidenti jane duke u kryer nga kompetentet”, ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -