E shtunë, 22 Qershor, 2024

Përfundon seanca e Kuvendit

humë se tetë orësh

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se kanë mbetur edhe 7 pika të rendit të ditës të cilat pritet të shqyrtohen javën e ardhshme.

Në këtë seancë pati diskutime të shumta mes pozitës dhe opozitës, pika më e nxehtë në rend të ditës ishte ajo e raportimit të Kryeministrit Albin Kurti për takimin e fundit në Bruksel.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer