E martë, 25 Qershor, 2024

Ekskluzive: Plagoset krimineli Milan Radojicic

Është plagosur Milan Radojicic. Kështu bëjnë të ditura burimet e Indeksonline.

Siç pohojnë këto burime, ai tashmë gjendet për trajtim në spitalin ushtrak në Beograd.

Po ashtu mësohet se një pavion i tërë i spitalit është bllokuar për kujdesin e tij dhe besohet se është jashtë rrezikut për jetë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer