Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Plaku nga Drenica: M’i dogjën familjarët për së gjalli, e disa po gëzohen që Haga po dënon UÇK-në, bre nanën!

- Advertisement -

Këtë javë në rubrikën “Porositë e Lokës/ Bablokut”, të emisionit Kojshia Show, mysafir ishte Bajram Shala nga Drenica.

Ai në ketë emision ndau me shikuesit historinë e dhimbshme të familjes së tij.

- Advertisement -

Ky plak nga Drenica, i cili në këtë intervist rikujtoi dhimbjen e tij që kishte përjetuar gjatë luftës në Kosovë tregoi se si forcat serbe i kishin djegur për së gjalli disa anëtarë të familjes së tij.

Ai i mllefosur nuk la pa e sharë me nanë edhe Gjykatën Speciale që sipas tij, padrejtësisht po i dënon krerët e UÇK-së, por nuk i kurseu as ata që sipas tij iu gëzohen këtyre denimeve.

Ndiqeni minuten e 19:00 në videon e më poshtme për ta dëgjuar deklaratën e plotë të tij.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -