E hënë, 27 Maj, 2024

Policia arrin ta arrestojë në Skënderaj personin e kërkuar

Policia dje në pasdite ka arrestuar një person.

Personi në fjalë ishte në kërkim nga policia dhe gjykata, përcjell portali rajoni.org.

Pas arrestimit i dyshuari është dërguar në vuajtje të dënimit.

Njoftimi i plotë nga policia:

Skenderaj 12.01.2023 – 14:20. Në bazë të urdhëresave të lëshuara nga gjykata, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer