E martë, 25 Qershor, 2024

Policia publikon fotografinë e personit të shpallur në kërkim

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ta gjetur të dyshuarin për vrasjen në tentativë në Nashec të Prizrenit, Besnik (Beqir) Ukaj.

Kështu bëri të ditur vetë institucioni përmes një komunikate të para pak çasteve.

“Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren-Sektori i Hetimeve Rajonale DRP Prizren, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personave të kërkuar me autorizim të Prokurorisë Themelore Prizren, me qëllim identifikimit dhe lokalizimin të tyre lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët”, thuhet ndër tjerash në komunikatë.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer