Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Portali rajoni shpall konkurs për praktikantë me pagesë

- Advertisement -

Portali Rajoni.org shpall konkurs për pranimin e 2 gazetarë/praktikantë për kohë të caktuar .

Të gjithë ata që kanë kryer, ose janë në përfundim të studimeve për gazetari, gjuhë/letërsi shqipe, juridik,  ekonomi, shkenca politike, filozofi, sociologji dhe kulturë mund të aplikojnë.

Praktika do të jetë me pagesë për ata që e kalojnë fazën testuese prej 7 ditësh.

- Advertisement -

Përparësi kanë kandidatet që janë studentë ose që kanë përfunduar gazetarinë dhe qe vijnë nga Komuna e Skenderajt dhe e Drenasit!
Të interesuarit janë të mirëpritur të aplikojnë, duke dërguar CV-në në e-mailin
[email protected].

Konkursi është i hapur deri më datën 25.02.2023

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -