Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Publikohen pamje të reja, Kiara dhe Luizi kanë bërë dashuri brenda shtëpisë së Big Brother? Video +18

- Advertisement -

Çifti i shumëpërfolur i Big Brother Vip Albania, Kiara dhe Luizi ditëve të fundit nga një pjesë e publikut janë komentua në lidhje me disa prej sjelljeve të tyre.

Fansat kanë ngritur dyshimet se dyshja ka bërë dashuri në prani të kamerave e mikrofonëve. Dje në rrjetin social Tik Tok ishte publikuar një video e cila preferohet të shikohet nga persona mbi moshën 18 vjeçare.

Ndërkaq, sot në mëngjes TikTok-ut i është shtuar edhe një video tjetër, ku edhe kjo ka bërë që publiku të dyshojë që dyshja ka kryer marrëdhënie seksuale nën jorgan.

- Advertisement -


 

 

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -