Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Të shtëna me armë në Skenderaj, policia arreston një person

- Advertisement -

Stacioni policor në Skenderaj pas marrjës se informatave se disa të shtëna me kanë ndodhur me armë zjarri nga i dyshuari në fshatin Runik, ka verifikuar dhe kontrulluar duke gjetur dhe sekuestruar një revole me gas me dy copë fishekë, shkruan portali rajoni.org.

I dyshuari është arrestuar.

Ai me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -