E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Të shtëna me armë në Skenderaj, policia arreston një person

Stacioni policor në Skenderaj pas marrjës se informatave se disa të shtëna me kanë ndodhur me armë zjarri nga i dyshuari në fshatin Runik, ka verifikuar dhe kontrulluar duke gjetur dhe sekuestruar një revole me gas me dy copë fishekë, shkruan portali rajoni.org.

I dyshuari është arrestuar.

Ai me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

 

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer