Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Raportohet për plagosje të dy vëllezërve, një 32-vjeçar në gjendje të rëndë

- Advertisement -

Një plagosje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur gjatë orëve të pasdites në fshatin Gumnishtë të Gjilanit.

Në vendngjarje është gjetur një thikë dhe tre gëzhoja, që dyshohet të jenë të armës që u përdor.

Rasti është inicuar si vrasje në tentativë, kurse një 37-vjeçar është dërguar në mbajtje

- Advertisement -

https://www.neptun-ks.com/content/LuckyDaysFinale.pdf
Siç shkruan Sinjali, dy vëllezër janë plagosur, me njërin prej tyre, që shkaku i gjendjes është dërguar në QKUK.

I lënduari tjetër ndërkaq, thuhet të jetë në gjendje të mirë dhe liruar për në shtëpi.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -