Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Rast tragjik: 38-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i varur në garazhin e tij

- Advertisement -

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në fshatin Bardhosh të Prishtinës, ku një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri vetëvrasje. Rasti i rëndë ka ndodhur në garazhin e shtëpisë, ku i ndjeri vendosi t’i jap fund jetës duke u varur në një litar, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije së bëhet fjalë për një 38-vjeçar, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar mjeku kujdestar, që doli në vendin e ngjarjes, bashkë me Policinë, pasi u raportua rasti.

Sipas informacioneve të para, i ndjeri u gjet nga disa të afërm, të cilët e larguan nga garazhi dhe tentuan t’ia japin ndihmën e parë, por fatkeqësisht ai kishte ndërruar jetë.

- Advertisement -

Ky rast ka tmerruar familjen dhe të afërmit e tij, të cilët akoma janë të tronditur.

Trupi i pajetë i viktimës është tërhequr për t’u dërguar në IML për obduksion dhe me vendim të Prokurorit të Shtetit kanë nisur hetimet për vdekjen e 38-vjeçarit.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -