E hënë, 27 Maj, 2024

‘Rebelohet’ një qytetar në Bruksel, i mësyn gazetarët kosovarë

Përderisa gazetarët Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti raportonin nga Brukseli, një gjë e pazakontë ka ndodhur.

Një qytetar u është afruar me agresivitet që të dyve, duke bërtitur.

Madje, në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku.

Nuk dihen motivet e rrebelimit të tij ndaj gazetarëve nga Kosova, që shkuan ta përcillnin takimin e kryeministrit Albin Kurti me president Aleksandar Vuçiq. /GazetaExpress
Përderisa gazetarët Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti raportonin nga Brukseli, një gjë e pazakontë ka ndodhur.

Një qytetar u është afruar me agresivitet që të dyve, duke bërtitur.

Madje, në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku.

Nuk dihen motivet e rrebelimit të tij ndaj gazetarëve nga Kosova, që shkuan ta përcillnin takimin e kryeministrit Albin Kurti me president Aleksandar Vuçiq. /GazetaExpress

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer