E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Sharon Stone humbi 16 milionë euro gjatë kohës që pësoi goditje në tru

Sharon Stone është kthyer në kohë, në vitin 2001, duke kujtuar periudhën më të vështirë në jetën e saj.

Në një intervistë me Hollywood Reporter të publikuar të martën, aktorja e “Basic Instinct” zbuloi se ajo humbi 16 milionë euro të kursimeve pas goditjes që pësoi, e cila i shkaktoi një gjakderdhje nëntë-ditore në tru.

“Kisha 16 milionë euro të kursyera për shkak të gjithë suksesit tim, por kur u ktheva në llogarinë time bankare, gjithçka ishte zhdukur. Frigoriferi im, telefoni im – gjithçka ishte në emrat e të tjerëve”, tha Stone.

“Nuk kisha fare para”.

Aktorja, 66 vjeçe, vazhdoi të tregojë se trauma e lëndimit të saj ‘100 për qind’ ndryshoi mënyrën se si funksionon truri i saj dhe mënyra se si ajo mendon.

“Pata një përvojë vdekjeje dhe më pas më kthyen. Më rridhte gjak në tru për nëntë ditë, kështu që truri im u shty në pjesën e përparme të fytyrës sime. Nuk ishte i vendosur në kokën time aty ku ishte më parë”, vazhdoi aktorja.

“Dhe ndërsa kjo po ndodhte, gjithçka ndryshoi”, kujtoi Stone. “Shqisa ime e nuhatjes, shikimi im, prekja ime. Nuk arrija të lexoja për disa vite”.

Tani që ajo është shëruar, ylli i “Casino” tha se ishte në gjendje të vazhdonte përpara pasi humbi paratë e saj sepse vendosi ‘të qëndronte e fortë dhe të ecte para’.

“Pra, tani jetoj nga gëzimi. Jetoj me qëllim”.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer