Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Shefi i Emergjencës në Podujevë: Personi i vdekur në Dumnicë është gjetur me plumb në kokë

- Advertisement -

Raporto24 ka raportuar më parë se në Dumnicë të Podujevës, është gjetur i vdekur Sali Salihu i moshës rreth 65 vjeçar, sot rrerh orë 18:00.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovë, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 18:00, kemi marrë informatën për një person të lënduar, në fshatin Dumnicë të Podujevës.Menjëherë pas marrjes së informatës në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

- Advertisement -

Aktualisht zyrtarët policor, në koordinim me prokurorin e shtetit janë duke punuar për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me këtë rast”, ka thënë Florije Ahmeti.

Edhe shefi i Emergjencës në Podujevë, Arben Beqiri, e ka konfirmuar rastin për Raporto24.

“Një person është gjetur me plumb në kokë, dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë”, ka thënë Beqiri.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -