Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Shoferët e ‘çmendur’ pas shpejtësisë në rrugën Skenderaj-Drenas, ky është njoftimi i fundit i policisë

- Advertisement -

Njësia e Trafikut në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Mitrovicën e Jugut, gjatë kontrollit të trafikut rrugor në rrugën rajonale Skenderaj-Drenas, gjatë matjes së shpejtësisë me radar ka identifikuar dy vetura të cilat ishte duke zhvilluar shpejtësi përtej normave të lejuara në zonat 80- 134 km/h dhe 80- 137 km/h.

Sipas dispozitave të Ligjit për Rregullat e Trafikut Rrugor, ndaj kundërvajtësve janë shqiptuar gjoba, pikë negative, si dhe masa mbrojtëse ndalim i drejtimit të automjetit.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -