Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Shpërthen banori i BBV: Kam kryer marrëdhënie intime me të dyja gjinit nuk trembem

- Advertisement -

Orientimi seksual ka qenë sot temë mes disa banorëve në Big Brother Vip Albania, pas një pyetje që Bledi Mane ia drejtoi Ronaldo Sharkës. Diskutimi erdhi pas debatit që Ronaldo ka pasur me Qetsorin, lidhur me burrërinë.

Teksa insistonte nga Ronaldo të merrte një përgjigje nëse ka bërë seks me dy gjinitë, Bledi e konfirmoi për veten.

“Kam bërë seks me të dyja gjinitë, kam bërë orgji. Ore kam bërë.. dhe kjo mua nuk më tremb. Po flas kaq hapur për veten.”, tha Bledi, ndërsa banorët i kërkonin të mos tregonte detaje për eksperiencat e tij.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -