E martë, 25 Qershor, 2024

Si i ra të fikët Jonidës gjatë spektaklit të “Big Brother”?

Moderatori, Alaudin Hamiti ka rrëfyer sot në “Big Talk”, ngjarjen kur Jonida nuk është ndjerë mirë në njërin nga prime-t Derisa po zhvillohej spektakli, Alaudini tregon se si Jonida është ulë në skenë dhe i është drejtuar të kërkojë publicitet sepse nuk ndjehej mirë.

Në atë moment, Alaudini bën të ditur se ka parë të zverdhur Jonidën dhe ka kërkuar menjëherë marketing, aty është ndërprerë live-i nga studio. Më pas, në prapaskenë janë marrë me prezantuesen derisa është kthjellur.

Ndersa ajo ka vazhduar me pas prezantimin, kujtojme se Jonida eshte shtatzene ku po pret femijen e saj te dyte, ndersa po komentohet shume per prezantimin e Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka qene bashke prezantuese me Alaudin Hamitin qysh ne fillim te edicionit te ketij programi duke u bere nje ze dhe figure e embel qe publiku duan ta shikojne dhe degjojne./Kosovarja/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer