Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Skenderaj: Burri e rrah gruan, prokuroria e liron në procedurë të rregullt

- Advertisement -

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në familjes, për fat të keq është shndërruar në një rutinë të pandashme, pasi që çdo ditë e më shumë raportohen me dhjetëra raste të dhunës në familje, raporton portali rajoni.org.

Në Polici kanë përfunduar edhe një çift bashkëshortor nga fshati Klinë e Epërme në komunën e Skenderajt, pasi gruaja ka denoncuar bashkëshortin e saj.

Viktima ka deklaruar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, dje, rreth orës 11;40, shkruan portali rajoni.org.

- Advertisement -

Viktima dhe i dyshuari janë shoqëruar në stacion policor në Skenderaj, ku pas intervistimit, me rekomandimin e prokurorit të shtetit janë liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -