Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Skenderaj/ Dy helikopterë aterojnë sërish në kufi me komunën veriore

- Advertisement -

Para pak çastesh një gjë e pazakontë ka ndodhur sërish në fshatin Kuqicë të Komunës së Skenderajt, transmeton rajoni.org.

Lexues të portalit rajoni.org, kanë dërguar pamje dhe kanë treguar se dy helikopterë njëri pas tjetrit kanë ateruar në zonën e njohur si “Bojlia” të këtij fshati i cili gjendet në kufi me Zubin Potokun.

Ky banor i këtij fshati ka thënë se helikopterët sipas dukjeve kanë qenë të KFORI-it, ndërsa arsyjet e aterimit nuk dihen.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -