E mërkurë, 17 Prill, 2024

Skenderaj: Rrokulliset me traktor, lëndohet rëndë vozitësi

Një person dje rreth orës 14:30 në fshatin Rakinicë të Skenderajt ka pësuar lëndime trupore si pasojë e rrukollisjes me traktor, shkruan portali rajoni.prg.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet se viktima ishtë duke lëvruar arën e tij teksa është rrokullisur.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe sipas mjekëve është në trajtim intensiv./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer