E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Sot hedhet shorti i raundit të 16-të në Ligën e Kampionëve, këto janë çiftet e mundshme

Sot do të hedhet shorti i fazës eliminuese të 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat që kaluan në fazën eliminuese do t’i mësojnë sot kundërshtarët e tyre, në ndeshjet që zhvillohet në muajin shkurt.

Skuadrat ndodhen në dy vazo, në ato që kanë përfunduar si lidere në grupet përkatëse, dhe në vazon e dytë ato që përfunduan të dytit në fazën grupore.

Tërheqja e shortit zhvillohet në Nyon të Zvicrës, me fillim nga ora 12:00.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer