E premte, 8 Dhjetor, 2023

Superliga vjen sot me duelin Ballkani-Dukagjini

Superliga e Kosovës në futboll, vjen sot me ndeshjen e fundit të xhiros së 14-të.

 

Ballkani i bën ‘konak’ Dukagjinit, në një sfidë tejet të rëndësishme për të dy skuadrat.

Kampioni në fuqi i Kosovës, llogaritët favorit në duel me klinasit, megjithatë, Dukagjini synon të marrë rezultat pozitiv në ky udhëtim.

Ballkani kryeson tabelën me 29 pikë, kurse Dukagjini ka 17 pikë në vendin e gjashtë.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Dukagjinit fillon në orën 13:00.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer