Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Të shtëna me armë në një hotel

- Advertisement -

Raporto24, ka mësuar se ka pasur të shtëna me armë në një hotel në Prishtinë, gjegjësisht në Dragodan.

Deri më tani nuk dihet për të lënduar. Lajmi është në plotësim e sipër, dhe se Raporto24 do t’ju mbajë të informuar.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -