Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Therrje me thikë mes nxënësve në këtë shkolle të Drenicës

- Advertisement -

Një përleshje me thikë ka ndodhur sot mes disa nxënëseve të shkollës profesionale-teknike “Fehmi Lladrovci” në Komunën e Drenasit.

Burime të Insajderin kanë treguar se njëri nga nxënësit e plagosur është në gjendje të rëndë.

Insajderi ka tentuar të marrë detaje nga Policia e Kosovës, QKUK dhe nga drejtori i shkollës ku ka ndodhur rasti, por, nuk ka arritur të marrë përgjigje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -