E diel, 21 Korrik, 2024

E tmerrshme: Ja çfarë bëri KEDSI në këtë fshat të Skenderajt!

Ajo qe ka ndodh me vendosjen a shtyllave elektrike ne fshatin Kotorr të Skenderajt është e tmerrshme sepse kjo vendosje po paraqet një rrezik permanent për banorët e këtij fshati të largët malorë, shkruan portali rajoni.org.

Sipas disa pamjeve që ka siguruar rajoni, aty shihen shtyllat e reja betoni që janë vendos afër shtyllave të vjetra të drurit dhe vendet që të futen në tokë me beton ato veç janë lidh me në tel të hollë mes vete.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer