Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

“Tona të zezat t’i kam ba”, Fjolla nuk ndalet, publikon bisedat private me Fisnik Sylën

- Advertisement -

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të postojë në rrjete sociale.

Pas rrëfimit tronditës prej gjysmë ore ku foli për shumëçka, mes tjerash edhe tentativa për ta helmuar, ajo ka publikuar biseda me Fisnik Sylën.

Ish-partneri në pjesën e parë të tyre i garanton që nuk rrezikon burg.Kur gjërat ndryshojnë rrugës, ai pastaj shihet teksa i thotë se është në kërkim të Interpol dhe do mbajë 6 vite burg në Shqipëri.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -