E shtunë, 22 Qershor, 2024

Tregoni dikush Andit dhe Gresës se ka kamera, çifti “kapen” në akt intim

Çifti i “Big Brother VIP Kosova”, po e shijojnë vazhdimisht lidhjen e tyre.

Edhe pse me zënka të shumta dhe me akuza për njëri-tjetrin, mbrëmë janë parë tejet të afërt së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Derisa po laheshin në pishinë, çifti janë parë në momente intime me njëri-tjetrin.

Pamje të tyre janë publikuar në platformën “Tik Tok”, video të cilën mund ta shihni më poshtë.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer