Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

U skualifikua nga BBVA, reagon për herë të parë Ermiona (FOTO)

- Advertisement -

Ermiona Lekbello u skualifikua mëngjesin e sotëm nga “Big Brother Vip” për dhunë verbale.

Mbrëmjen e djeshme ajo pati disa debate me disa prej banorëve dhe si duket është gjykuar se ka përdorur dhunë verbale. Në fakt, Jona kërkoi të largohet edhe vetë mbrëmjen e djeshme duke thënë se nuk mundet të vijojë dot më shumë.

Ndërkohë, nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur reagimi i saj i parë në mediat sociale. Dhe jo ky reagim nuk ka të bëjë me lojën.  Por, me vajzën e saj, Lisën të cilën e ka përmendur aq shumë.

- Advertisement -

Ajo ka postuar një foto të saj në Instagram, duke shkruar “Të dua më shumë se jetën, je gjithçka e imja”.

Një reagim e ka bërë edhe në story në Instagram ku shpreh mbështetjen e saj ndaj Luizit dhe i uron fitoren./GazetaSinjali/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -