Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Vaki Kosovare: Tre persona rrahen mes vete në rrugë [PAMJE]

- Advertisement -

Një rrahje mes disa personave raportohet të ketë ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Nga një video të dërguar nga sinjalizuesit, shihet një përleshje mes tre personave.

Ngjarja ka ndodhur teK udhëkryqi, te kompleksi “Ramiz Sadiku”.

- Advertisement -

Sipas sinjalizuesve, personat më pas ishin futur në veturat e tyre, por kishin vazhduar “përplasjet” e tyre edhe gjatë vozitjes.

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -