E enjte, 30 Maj, 2024

Vdes babai i Bekim Kastratit!

Babai i Bekim Kastratit, Hajriz Kastrati, një nga qytetarët më të respektuar të Drenicës, ka ndërruar jetë, shkruan portali rajoni.org.

Lajmërimi për vdekjen e tij është dhënë nga familjarët, të cilët kanë njoftuar se varrimi do të zhvillohet sot në ora 16:00 në varrezat e fshatit Polluzhë.

Postimi i plotë:

Të nderuar familjar, miq dhe shokë. Më  dhembje dhe pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot më datën 15.05.2024 ndërroj jetë babai ynë Hajriz Kastrati. Varrimi bēhēt sot në oren 16:00 në varrezat e fshatit Polluzhë.

Babë, të falemi për sakrificën, mësuam nga ti që të punojmë e të jetojmë ndershëm dhe me dinjitet,

Do të kujtojmë gjithmonë me shumë mall, qofsh banor i Xhennetit.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer