Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Vdes fëmija 19 muajsh nga Drenasi, familjarët japin lajmin e hidhur

- Advertisement -

Ka vdekur një fëmijë 9 muajsh nga Likoshani i Drenasit.

Lajmin është bërë i ditur nga familjarët e tij , teksa nuk janë dhënë detaje të tjera, përcjell Insajderi.

Varrimi i fëmijës do të bëhet nësër me 09.03.2023 në ora 14:00 në Likoshan.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë:

Sot na la djali jonë Mali përgjithmone

Varrimi behet me date 09.03 ne ora 14:00 ne fshatin Likoshan

E pamja zgjat 3 dite ne Likoshan.

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -