Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Vdes ish luftëtari i shquar i UÇK-së,

- Advertisement -

Kryetari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish luftëtari i UÇK-së, Agron Haradinaj.

Agroni  vuante prej shumë vitesh nga një sëmundje e rëndë dhe po trajtohej jashtë vendit.

I ndjeri ishte vëllai i Nasim Haradinajt.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Sapo morëm lajmin e hidhur se ndërroj jetë bashkëluftëtari ynë Agron Smajl Haradinaj.

I ndjeri vuante prej shumë vitesh nga një sëmundje e rëndë dhe trajtohej jashtë shtetit.

Për ceremoninë e varrimit do të njoftoheni.

Në emër të OVL UÇK-së i shprehim ngushëllime familjarëve, bashkëluftëtarëve, shokëve e miqve!

- Advertisement -

Lavdi jetës dhe veprës së tij!

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -