E mërkurë, 17 Prill, 2024

Vdes mergimtari nga Skenderaj me banim në Slloveni

Ka ndërruar jetë, Hamit Jashari nga fshati Prekaz i Komunës së Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Hamiti tani e disa vite ka punuar dhe jetuar në Maribor të Sllovenisë.

Shumë familjarë e miq të të ndjërit kanë shkruar në Facebook për të, duke e përshkruar si person human e duke i shprehur ngushëllime familjes.

Per daten e varrimit familjarët do të njoftojnë në ditët në vazhdim./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer