E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Vdes në moshë të hershme mërgimtarja nga Drenica me banim në Gjermani!

Ka vdekur në moshë të re, Luljeta Geci Hajdaraj, nga fshati Llaushë e Skenderajt, e martuar në fshatin Abri e Epërme në Drenas, shkruan portali rajoni.org.

Ajo tani e disa vite jetontë dhe veprontë në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë dhënë familjarët.

Varrimi i të ndjerës bëhet të martën me 25 qershor në ora 16:00 në varrezat e fshatit Abri e Epërme./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer