E martë, 23 Prill, 2024

VIDEO virale, Jori ‘çmend’ rrjetin, i dalin pjesët intime

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.

Ajo u fut në shtëpinë e famshme të Shqipërisë bashkë me pesë konkurrentë të tjerë: Qetsorin, Fotininë, Antonetën, Elvis Pupën dhe Sabianin.

Ndërsa kanë kaluar vetëm pak ditë nga qëndrimi brenda, ajo ka marrë vëmendje herë pas here me veprimet dhe bisedat që ka bërë me banorët.

Naten e prime Jori si duket ka harruar se është live dhe per një moment i kan dal pjeset intime.

Por ajo e ka kontrolluar shpejt situaten dhe eshte ulur duke u mbuluar.

Jori ka cmendur fansat e saj me format e saj perfekte dhe me provokimey e saj sidomos ndaj Luizit, i cili duket sikur me veshtiresi po i reziston provokimeve.

https://streamable.com/fgbnkq

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer