E enjte, 30 Maj, 2024

Xeni e paska një motër zonjë e bukuroshe

Këngëtari i njohur Shkelzen Jetishi-Xeni është mjaftë aktiv në mediat sociale.

Ai ka publikuar një foto me motrën e tij, ku duket një zonjë e vërtet

Para pak ditësh ajo e kishte ditëlindjen, me ç’rast Xeni e prezantoi me foto për herë të parë publikisht duke ia uruar ditëlindjen.

“Motër e dashur, nga zemra të uroj ditëlindjen. Paq shëndetin dhe lumturinë në jetë” ishte shprehur Xeni

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer