Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Xhuli i futet politikës, paralajmërohet takimi i saj me kryetarin e Skënderajt!

- Advertisement -

Ish- banorja e Big Brothet Vip Kosova, Juliana Nura vazhdon të ketë një agjendë të ngjeshur që pas daljes së saj nga ky format televiziv.

Vizitën e radhës Xhuli e ka në Skënderaj, shkruan Raporto24.

Se a mos është ky sinjal që bukuroshja drenicake do t’i futet politikës …

- Advertisement -

Postimi i plotë:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -