Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Zhduket 19-vjeçarja, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e saj (FOTO)

- Advertisement -

 

Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për gjetjen e një gruaje që është raportuar si e zhdukur dhe nuk dihet asgjë për fatin e saj, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas njoftimit të Policisë bëhet fjalë për Viktorija Gojanin, 19-vjeçare nga komuna e Klinës.

- Advertisement -

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të zhdukur në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

– 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

– 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë

– E-mail adresa: [email protected]

image 6
- Advertisement -

/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -