E mërkurë, 17 Prill, 2024

Zjarri në një pyll të Skenderajt, vdes tragjiksht një person

Një zjarr i rënë para pak orësh në një pyll në Fshatin Rezallë të Komunës së Skenderajt i ka marrë jetën një 77-vjeçari, raporton portali rajoni.org.

Rajoni mëson nga burimet e veta së policia dhe ekipet e emergjencës kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrur me rastin.

Portali rajoni.org do të ju mbaj të informuar…

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer