E diel, 24 Shtator, 2023

Aferdita Paqarada publikon tjetër foto në bikni duket më seksi “se çdo 20-vjeçare”

Aferdita Paqarada u komentua pafund per fotot e saj në bikni.

Bukuroshja çdoherë ka marrë komente pozitive për linjat e trupit që i mbanë në top formë.

Sot ka postuar përsëri një Instastory me bikni, dha pak minuta pas ka marrë me mijra shikime dhe komplimente.

Duket se Afërdita po kujdeset mjaftë mirë fizikun.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer