Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Aksident me të lënduar në Skenderaj, pamje nga vendi i ngjarjes

- Advertisement -

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit, përveç dëmeve materiale rajoni mëson qe të lënduar kanë përfunduar dy persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal në Mitrovicë.

Burimet e rajonit tregojnë se ngjarja ka ndodhur në Skenderaj, respektivisht në fshatin Polluzhë/Makerrmall.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrur me rastin

- Advertisement -

Portali rajoni ka sigurar pamjet nga vendi i ngjarjes:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -