Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Aksident trafiku me të lënduar në Skenderaj, policia jep detajet [FOTO]

- Advertisement -

Dje rajoni ka raportuar për nje aksident trafiku qe kishtë ndodhur në fshatin Polac, shkruan portali rajoni.org.

Policia me anë të komunikatëd se saj ka thënë se si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar dy  drejtuesit e automjeteve dhe një pasagjer të cilët pas tretmanit mjekësor lirohen për në shtëpi.

Mediat kanë siguruar edhe pamje nga vendi i ngjarjes:

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -