E shtunë, 22 Qershor, 2024

Aksident trafiku në Drenicë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku mes dy automjeteve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Drenas-Komoran.

Lexuesit e DrenicaOnline kanë dërguar pamje nga ky aksident ku shihen dy automjete të dëmtuara në mes të rrugës.

Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është marrë me rastin.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale ende nuk ka informacion për të lënduar.

DrenicaOnline do t’iu mbajë të informuar në lidhje me këtë aksident i cili ka krijuar kolona të gjatë të automjeteve në të dy drejtimet./DrenicaOnline/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer