E enjte, 30 Maj, 2024

Arbenita Ismajli publikon foto të reja, shfaqet provokuese

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është bërë objekt i vëmendjes së madhe në rrjetet sociale pasi ka postuar dy foto tërheqëse në“Instastory”.

Ajo ka ekspozuar linjat e saj trupore të përkryera duke veshur një fustan të ngushtë me mëngë dhe pozuar me elegancë pranë murit.

Edhe pse e zënë me angazhime të shumta, Arbenita vazhdon të mbajë lart standardet e paraqitjes së saj, duke u shfaqur dhe duke kujdesur për detajet në çdo moment.

Fansat e saj nuk kanë hezituar të shprehin admirimin e tyre, duke vlerësuar postimet e saj të jashtëzakonshme që i çmendin me bukurinë e tyre.

Shiko fotot:

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer